Kurumsal

Yıllardır sektörde Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Vestiyer,Ray Dolap,Yerine Göre Mobilya ve Kapı üretimi yapan firmamız mobilya sektörü içerisinde sürekli kendisini yenileyerek müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemektedir.

Opera Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

N a s ı l  Ç a l ı ş ı y o r u z ?

  • İnternet sitemizden modellerimizi inceler, isterseniz bizi arayarak detaylı bilgi alırsınız.

  • Showroom’umuza gelip bir kahvemizi içerken, bize hayalinizdeki ürünü anlatırsınız.

  • Size en uygun zamanda mekanınızın ölçülerini almak için sizi ziyaret ederiz.

  • İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda size özel en uygun tasarımı, bilgisayar ortamında hazırlarız.

  • Çizimleri birlikte inceler ve istediğiniz bölümlerde değişiklikler yaparak projeye son şeklini veririz.

  • En kısa zamanda üretimi tamamlar, söz verdiğimiz tarihte montajı gerçekleştiririz.

  • Siz evinizi daha çok seversiniz, biz çalışmaya devam ederiz.